.:UroConti - Stowarzyszenie Osób z NTM:. V ogólnopolskie spotkanie liderów organizacji

V ogólnopolskie spotkanie liderów organizacji

2011-02-17
Jak co roku z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej zorganizował V ogólnopolskie spotkanie liderów organizacji pacjentów. W ramach spotkania odbyła się debata z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta. Wśród organizacji zaproszonych na spotkanie znaleźli się również przedstawiciele Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti". Organizację reprezentowały: p. Maria Zdeb Prezes Zarządu Głównego oraz p. Teresa Bodzak - Prezes Lubelskiego Oddziału "UroConti".

Zorganizowane przez Instytut spotkanie było dobrą okazją do wymiany doświadczeń, poglądów, a także sposobnością dla liderów organizacji na zadanie zaproszonym gościom pytań dotyczących spraw ważnych z perspektywy działalności poszczególnych organizacji.

Wieczorem w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Św. Kamila 2011. Ideą przyznawanej nagrody jest promowanie osób oraz instytucji, które szczególny sposób przyczyniły się do budowania kultury miłosierdzia, akceptacji i solidarności z osobami cierpiącymi i ich rodzinami.

Fot. Marta Ankiersztejn

Fot. Marta Ankiersztejn

Fot. Marta Ankiersztejn

Fot. Marta Ankiersztejn

Źródło: Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
www.prawapacjenta.eu

Stowarzyszenie Osób z NTM UroConti; ul. Ciołka 13, 01-445 Warszawa; tel.: 22 279 49 07, fax: 22 279 49 10
© UroConti 2007 - 2020
create by QMD Company