Rząd przyjął „lex szarlatan”
Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, określany jako „lex szarlatan”.
Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, określany jako „lex szarlatan”.
Projekt nowelizacji ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta przechodzi do kolejnego etapu prac legislacyjnych.


