FOP2023: Odznaczenia “Za zasługi dla ochrony zdrowia”

Przedstawiciele naszego Stowarzyszenia są obecni na XVII Forum Organizacji Pacjentów, które odbywa się z okazji Światowego Dnia Chorego w dniach 8-9 lutego 2023 roku w Warszawie.

Jak co roku podczas Forum z udziałem m.in. Ministra Zdrowia, Prezesa NFZ, Rzecznika Praw Pacjenta, ekspertów w obszarze zdrowia publicznego wymieniamy doświadczenia pomiędzy organizacjami i dyskutujemy na ważne dla nas tematy. Działamy dla poprawy jakości życia pacjentów, którymi są również członkowie naszego Stowarzyszenia.

Minister Adam Niedzielski wręczył 17. przedstawicielom organizacji pacjenckich odznaczenia “Za zasługi dla ochrony zdrowia”. – Nikomu bardziej nie należą się te odznaczenia jak tym, którzy dbają o interesy pacjentów – podsumował minister.

Wśród odznaczonych znalazła się Prezes naszego Stowarzyszenia Anna Sarbak. Serdecznie gratulujemy!

Pin It on Pinterest