Wesprzyj naszą działalność!

Złączone ręce na znak wsparcia

Stowarzyszenie “UroConti” zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie działalności!

Na co dzień to nasze Stowarzyszenie stara się wspierać i pomagać. Zabiegamy o lepszy dostęp do leków i wyrobów medycznych. Staramy się wspierać w procesie powrotu do zdrowia, sprawności i reintegracji społecznej. Dążymy do szerzenia wiedzy na temat chorób układu moczowo-płciowego. Edukujemy społeczeństwo na temat istniejących możliwości profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Popieramy i angażujemy się w inicjatywy mające na celu pomoc osobom z problemami układu moczowo-płciowego. Czynimy starania, aby choroby układu moczowo-płciowego, w tym powszechnie występujące nietrzymanie moczu i stolca, przestały być tematem tabu. 🚻

Zauważamy, że m.in. dzięki naszej działalności, coraz więcej osób zaczyna mówić otwarcie o swoich problemach.

Nasze Stowarzyszenie prowadzi swoje działania dzięki skromnym składkom członkowskim oraz środkom pozyskanym w ramach 1,5% podatku. Niestety od dłuższego czasu przestały być wystarczające do prowadzenia dalszej działalności. Abyśmy mogli dalej się rozwijać, konieczne jest pozyskanie nowych środków, które umożliwią nam szerzenie realnej pomocy dla obecnych i przyszłych Członków naszego Stowarzyszenia.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie. Każda złotówka zbierana w ramach naszej zrzutki będzie wyrazem solidarności i przyczyni się do możliwości naszej dalszej działalności!

Będziemy również bardzo wdzięczni za pomoc w promocji naszej zrzutki!

ZRZUTKA

Pin It on Pinterest