Wykład Pani Doktor Agnieszki Idy nt. chorób prostaty podczas IV edycji targów "Aktywni 50+"

W dniach 17- 18 marca w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już czwarta edycja targów „Aktywni 50+”. Ideą całego przedsięwzięcia jest, „aby marcowy weekend stał się wyjątkowym czasem dla dojrzałych mieszkańców miasta”.

 

Stowarzyszenie Osób z NTM „Uro Conti”, już po raz trzeci weźmie udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Zapraszamy Państwa na nasze stoisko! Podczas targów opowiemy Państwu w jaki sposób można się do nas przyłączyć, przedstawimy najciekawsze inicjatywy, w tym zajęcia gimnastyczne wzmacniające mięśnie Kegla dla osób z NTM (dla członków stowarzyszenia dostępne za symboliczną opłatą), a także będziemy rozdawać materiały informacyjne. Mamy również przyjemność zaprosić Państwa na wykład Pani Doktor Agnieszki Idy , który odbędzie się w niedzielę 17 marca, o godz. 14.15. Wykład poświęcony będzie profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu schorzeń prostaty.

 

To już czwarta tego typu inicjatywa przyciągająca osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia, której towarzyszy możliwość m.in. wykonania bezpłatnych badań, poszerzenia wiedzy nt. zdrowia, konsultacji kosmetycznych, a nawet organizacji wyjazdów turystycznych. Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przez przeszło trzy lata we wszystkich edycjach wzięło udział już niemal 10 tys. zwiedzających.

Targi Aktywni 50+ są realizowane we współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pin It on Pinterest