Moje życie z NTM – konkurs dla członków

TEMAT KONKURSU: Moje życie z NTM

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Konkurs ma formę listów, których autorami będą Członkowie Oddziałów Stowarzyszenia UroConti.

Konkurs trwa od 1 do 31 maja 2010.

Członkowie Oddziałów Stowarzyszenia przekazują listy Prezesom swoich oddziałów. Prezesi Oddziałów 1-go czerwca przekazują wszystkie zebrane listy do siedziby Programu. NAGRODY

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „najlepszy list” oraz „największa ilość listów”.

Kategoria „najlepszy list”

1. miejsce – 3.000 zł
2. miejsce – 2.000 zł
3. miejsce – 1.000 zł

Kategoria „największa ilość listów”

1. miejsce – 3.000 zł
2. miejsce – 2.000 zł
3. miejsce – 1.000 zł Fundatorem nagród jest firma SCA Hygiene Products, właściciel marki TENA.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. Bardzo chcielibyśmy aby te listy były żywym świadectwem osób, które na co dzień borykają się z problemem NTM. Mamy nadzieję, że historie te przyczynią się do wzrostu świadomości społecznej nt. nietrzymania moczu.

Szczegółowe informacje u Prezesów Oddziałów Terenowych.

Warunki udziału w konkursie

  1. Nagrody w kategorii „najlepszy list” zostaną przyznane w następujący sposób: spośród wszystkich nadesłanych listów Redakcja Kwartalnika NTM wybierze 10, jej zdaniem najbardziej interesujących listów, spośród których jury wyłoni trzy listy, które otrzymają nagrody pieniężne. W skład jury wejdą trzy osoby, będą to przedstawiciele: Zarządu Głównego Stowarzyszenia UroConti, Programu NTM – Normalnie Żyć oraz Sponsora.
  2. O przyznaniu nagrody w kategorii „największa ilość listów” zadecyduje liczba listów z danego Oddziału przekazanych do siedziby Programu.
  3. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie Oddziały Terenowe Stowarzyszenia UroConti.
  4. List powinien opisywać doświadczenia życiowe danej osoby związane z nietrzymaniem moczu – może to być np. opis życia codziennego, problemów z jakimi się styka, historia choroby (cała lub fragment), opis jakiegoś konkretnego wydarzenia związanego z NTM (np. wizyta u lekarza, nieprzyjemny incydent związany z wystąpieniem NTM, działalność w Stowarzyszeniu) itp.
  5. Forma listu jest dowolna. Listy mogą być anonimowe. Jedna osoba może przygotować dowolną liczbę listów.
  6. Nagrody w obydwu kategoriach przyznawane są Oddziałom, nie poszczególnym osobom. Również nagrodę w kategorii „najlepszy list” otrzyma Oddział reprezentowany przez autora zwycięskiego listu.
  7. Nagrody pieniężne mogą być przeznaczone na sfinansowanie statutowych działań Oddziałów. W szczególności preferowane są działania związane z organizacją Światowego Tygodnia Kontynencji (21-27 czerwca 2010 r.).
  8. Program zobowiązuje się do wypłaty nagród zwycięzcom w formie sfinansowania wskazanych przez nich produktów lub usług.
  9. Najciekawsze listy mogą zostać opublikowane w mediach oraz wysyłane do organów decydenckich np. Ministerstwa Zdrowia.

Pin It on Pinterest