SENIORADA 2011

Europejskie Stowarzyszenie Aktywności Ruchowej 50+ wraz z Akademią Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie od 2007 roku łączą pokolenia poprzez rekreację. W tym roku już po raz piąty ESPAR 50+ we współpracy ze studentami warszawskiej AWF zorganizują piknik rekreacyjny dla Seniorów – mieszkańców Warszawy i okolic oraz po raz pierwszy w Szamotułach, Rzeszowie, Opolu.

Ideą imprezy jest łączenie pokoleń poprzez rekreację: Studentów oraz Seniorów. Podczas imprezy Seniorzy mają okazję spróbowania różnych form aktywnego spędzania czasu wolnego: gimnastyki prozdrowotnej, Nordic Walking, gier rekreacyjnych proponowanych przez Studentów. Wszystko to bezpłatnie dostępne na świeżym powietrzu i pod kierunkiem przyszłej kadry Instruktorskiej. Seniorada to także doskonałą okazją do zdobycia nagród. Seniorzy rywalizują w różnych konkurencjach: wielobój rekreacyjny, zgadywanka terenowa, łucznictwo, Speedbadminton. Program pikniku rozpoczyna Rajd Nordic Walking Seniorady. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem "Aktywność i zdrowie dla pokoleń".

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych 29 maja na godz. 11:00 na teren AWF w Warszawie przy ulicy Marymonckiej 34.

Więcej informacji: www.espar50.org

Pin It on Pinterest