Druga Konferencja Stowarzyszenia UroConti

W imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Drugiej Ogólnopolskiej Konferencji Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti", która odbędzie się 18 czerwca 2012 o godz. 10:30 w sali kinowej Ministerstwa Zdrowia.

Konferencja będzie inauguracją tegorocznych obchodów Światowego Tygodnia Kontynencji (World Continence Week, 18-24.06) i doskonałą okazją do debaty nad problematyką leczenia nietrzymania moczu, zaopatrzeniem w środki pomocnicze oraz systemem opieki długoterminowej.

Wśród gości zaproszonych na konferencję znajdą się przedstawiciele zarówno resortu zdrowia,  strony parlamentarno-rządowej, jak i przedstawiciele organizacji pacjenckich z Polski, w tym duże grono członków naszego stowarzyszenia.

Proszę o zebranie w Państwa oddziałach osób chętnych na przyjazd do Ministerstwa na tegoroczne spotkanie. Proszę o potwierdzenie przybycia wraz z szacunkową liczbą osób do dnia 4 czerwca na adres mailowy zg@uroconti.pl bądź pod numerem telefonu (0-22) 462 49 14. Członkom Stowarzyszenia zapewniamy dojazd do Warszawy wynajętymi autokarami/busami.

 

Pin It on Pinterest