Noworoczne spotkanie integracyjne

W dniu 11 stycznia 2023 r. w gościnnej sali konferencyjnej Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w Łodzi, przy ul. Narutowicza 8/10 spotkało się ponad 40 członków Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Osób z NTM “UroConti”.

Zarząd Oddziału zadbał o świąteczny wystrój oraz zapełnił tace pysznymi i zdrowymi kanapkami, nie zapominając o ciastach i owocach.

Przedstawione zostały informacje dotyczące otwarcia w Warszawie Centrum Medycznego Medical Continence Centers i możliwości korzystania w nim z konsultacji lekarskiej lub pomocy fizjoterapeutycznej.

Omówione zostały również zagadnienia zawarte w Statucie Stowarzyszenia w Rozdziale Członkostwo, m.in. prawa i obowiązki członka, tryb zapisywania i rozwiązywania członkostwa, czynna i bierna postawa członka Stowarzyszenia oraz zasady otrzymywania biuletynu Stowarzyszenia.

W ramach pogłębiania wiedzy o problemach ntm odbył się wykład Pana Pawła Warycha. Nasz gość przekazał wiele ciekawych i nowych dla nas wiadomości z dziedziny ziołolecznictwa i wpływu niektórych ziół na poprawę jakości życia osób z NTM. Wykład i prezentacja zakończył się ożywioną dyskusją.

Pin It on Pinterest