Rada Stowarzyszenia „UroConti”, 27-28 maja
W dniach 27-28 maja 2026 r. w Bydgoszczy odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia „UroConti”.
W dniach 27-28 maja 2026 r. w Bydgoszczy odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia „UroConti”.
Znamy już większość punktów programu konferencji „ODZYSKAĆ KONTROLĘ – NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO INKONTYNENCJI”.
W imieniu Koalicji „Na pomoc niesamodzielnym” serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu dotyczącym roli szczepień ochronnych wśród seniorów.
Na mapie Polski pojawił się kolejny ośrodek wykonujący neuromodulację krzyżową. 27 kwietnia w Poznaniu przeprowadzono dwa pierwsze zabiegi.
Już 15 czerwca 2026 r. w warszawskim Hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się ogólnopolska konferencja inaugurująca obchody Światowego Tygodnia Kontynencji 2026, organizowana przez Stowarzyszenie „UroConti”.
„UroConti” realizuje projekt dofinansowany ze środków NIW. Dzięki dofinansowaniu wesprzemy aktywność i integrację seniorów.


